Logo

Контакт

Скопје

+389 2 30 97 000
+389 70 351 008

Систина Офталмологија
ул: „Скупи“ бр.5А
1000 Скопје, Македонија

Работно време
Пон - Пет: 08 - 20 ч.

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Битола

+389 47 226-900
+389 70/355-900

Систина Офталмологија
ул. „Никола Тесла“ бр. 158, Битола
Битола, Македонија

Работно време
Пон.Вто.Чет.Пет 08:00 - 20:00

Среда 13:00 - 20:00
Прва сабота од месец: 10:00-14:00

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.